Kontakt Brand Movers

Vil du vide mere om, hvad content marketing kan gøre for din forretning? Kontakt os i dag, og lad os se, om vi er et godt match for dig.

Her kan du finde parkering.

Bryggernes Plads 17, 3.
DK-1799 København V
+45 7199 0256
hello@brandmovers.dk
CVR-nr.: 34891710

Holdet

Jesper Laursen

Jesper Laursen

CEO

jesper@brandmovers.dk

Lars Damgaard Jensen

Lars Damgaard Jensen

COO

lars@brandmovers.dk

Pernille Uhd Kristiansen

Pernille Uhd Kristiansen

Content Marketing Specialist

pernille@brandmovers.dk

Emil Friis

Emil Friis

Content Marketing Specialist

emil@brandmovers.dk

Alexander Højfeldt Lund

Alexander Højfeldt Lund

Head of Content

alexander@brandmovers.dk

Mikkel Kruse

Mikkel Kruse

Head of Paid Distribution

mikkel@brandmovers.dk

Stine Holmgaard

Stine Holmgaard

Head of Events

stine.holmgaard@brandmovers.dk

Nikolaj Rosenbeck

Nikolaj Rosenbeck

Head of Finance

Niels Friis

Niels Friis

Editor

niels@brandmovers.dk

Anders Engbjerg Vinderslev

Anders Engbjerg Vinderslev

Editor

anders@brandmovers.dk

Ditte Mailund

Ditte Mailund

Editor

ditte@brandmovers.dk

Philip Reseke

Philip Reseke

Editor

philip@brandmovers.dk

Adam Villaume

Adam Villaume

Editor

adam@brandmovers.dk

Jenna Mescon

Jenna Mescon

Editor

Lotte Nedergaard Lauridsen

Lotte Nedergaard Lauridsen

Marketing Manager

lotte@brandmovers.dk

Stine Andersen

Stine Andersen

Project Manager

stine.andersen@brandmovers.dk

Askan Thomas Thygesen

Askan Thomas Thygesen

Digital Designer

askan@brandmovers.dk

Trine Münster-Swendsen

Trine Münster-Swendsen

Designer

Alexander Munck

Alexander Munck

Designer

Nini Nielsen

Nini Nielsen

Designer

Alexander Aude

Alexander Aude

Executive Creative Producer

alexander.aude@brandmovers.dk

Lasse Ancher

Lasse Ancher

Video Producer

lasse@brandmovers.dk

Kristian-Emil Petersen

Kristian-Emil Petersen

Content Marketing Assistant

kristian-emil@brandmovers.dk

Julie Pedersen

Julie Pedersen

Content Marketing Assistant

julie@brandmovers.dk

 Josephine Hochauer

Josephine Hochauer

Content Marketing Assistent

Victoria Meyer

Victoria Meyer

Content Marketing Assistent

Nicoline Remo Finderup

Nicoline Remo Finderup

Content Marketing Assistant

Ole Gregersen

Ole Gregersen

Konverterings-specialist

Phillip Studinski

Phillip Studinski

Webanalytiker